تبلیغات
::-'-: کلبه جوان امروز :-'-::

::-'-: کلبه جوان امروز :-'-::
 
قالب وبلاگ
نویسندگان

مرحوم حاج میرزا محمدتقی موسوی اصفهانی، در كتاب شریف  * مكیال المكارم * كه در آن براساس احادیث گوناگون وظایف منتظران را برشمرده است، ایشان می نویسد ازجمله وظایف منتظران، توبه واقعی و بازگرداندن حقوق مردم به آنان است. یعنی حتی آن توبه ای كه بدون پس دادن حقوق ضایع شده مردم به آنها باشد، مورد پذیرش نیست و نمی تواند ما را در زمره منتظران قرار دهد. درهای رحمت الهی، هیچگاه به روی كسانی كه از روی غفلت، به راه ناصواب رفته اند بسته نیست

كسانی كه می خواهند برگردند، می توانند با اداكردن حقوق مردم و باتوبه واقعی، خود را در صف منتظران حقیقی آقا امام زمان(عج) قرار دهند. من خود را مكلف می دانم كه صدای حضرتش را به همگان برسانم كه ای مردم بیایید ودر صف منتظران من قرار گیرید، بیایید و با احقاق حقوق ضایع شده دیگران، با تأسی به پرهیزگاری و ورع، با دوری از گناهان، با صرف مال در راه هایی كه سود آن به مسلمانان برسد، باكوشش در ادای حقوق برادران دینی، با قرائت قرآن و نماز، با شاد كردن دل شیعیان، با خدمت به مردم مرا یاری كنید تا من از شما راضی شوم.
    خدا را گواه می گیرم كه من راه های تقرب به آن حضرت را آشكارا بیان كردم و از هركس كه این مطالب را بخواند، پیمان می گیرم كه آن را به دیگران منتقل كند.
طبقه بندی: امام زمان(عج)،
[ جمعه 5 مرداد 1386 ] [ 01:07 ب.ظ ] [ جوان امروز ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب